czwartek, 31 lipca 2014

Smash book

Dzisiaj przychodzę do Was z postem o moim smash book'u. Mój zeszyt powstał po przeczytaniu wpisu o tej samej tematyce na blogu jednej z moich ulubionych blogerek, Agaty.

Dla mnie smash book to zeszyt, w którym zamierzam zamieszczać inspirujące obrazki. Niektóre są związane ze wspomnieniami, inne znajdują się tutaj, ponieważ spodobały mi się. A żeby je zaprezentować wykorzystuję przeróżne techniki!

Zanim rozpoczęłam pracę nad tym cudeńkiem, przejrzałam mnóstwo stron z inspiracjami. I tak oto natchniona,z głową pełną pomysłów przeszukałam cały pokój i znalazłam stary zeszyt. Co prawda nie ma on gładkich kartek, ale stwierdziłam, że może taki być na początek.


 Zeszyt jest naprawdę stary i ma zniszczoną okładkę, której postanowiłam się pozbyć. Stworzyłam swoją, która bardzo mi się podoba! Jest kolorowa i dlatego przyciąga wzrok. Jej celem jest zachęcenie do zajrzenia do środka i myślę, że udało mi się go osiągnąć.


Mój smash book jest póki co bardzo skromny. Nie znalazłam zbyt wielu materiałów, które mogłabym wykorzystać. W połowie sierpnia wybieram się na wakacje i mam nadzieję, że uda mi się zgromadzić przeróżne rzeczy, które będę mogła później wykorzystać.


Jak widać, niektóre strony nie są całkiem zapełnione. Wciąż szukam odpowiednich elementów, które będą do nich pasowały. Kiedy tylko odnajduję jakiś drobiazg, od razu go wklejam!


Tworzenie smash book'a bardzo mnie wciągnęło! Potrafię spędzać nad nim długie godziny. Mam nadzieję, że warto poświęcać ten czas i że efekt końcowy będzie zadowalający.

A Wy macie swoje smash book'i? A może planujecie taki zrobić? Co sądzicie o takim pomyśle? :)

4 komentarze:

 1. Ja jeszcze nie mam ,ale zamierzam założyć :)).Bardzo ładna okładka ,faktycznie przyciąga do otworzenia zeszytu :D!
  ✿http://www.dont-benormal.blogspot.com/✿

  OdpowiedzUsuń
 2. FAKI! <3 Też czytasz jej aska? :)
  Ja nie mam takiego czegoś, mam pamiętnik :) i tam wklejam też inspiracje :3
  vanilias.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wygląda! Ja nie mam smash book'a, ale zastanawiam się właśnie nad jego założeniem :3
  Pozdrawiam ~ Mój blog - kliik! ♥

  OdpowiedzUsuń