środa, 15 kwietnia 2015

Co u mnie?

W ostatnim czasie pochłonęło mnie wiele różnych rzeczy. Zaczynając tradycyjnie od szkoły a kończąc na każdej możliwej formie odpoczynku, wykorzystałam mnóstwo czasu. Na szczęście sprawy szkolne nieco się uspokoiły, co dało mi chwile spokoju. Chyba każdy wie, że wszelkiego rodzaju sprawdziany powodują mnóstwo stresu i problemów. Okres przed i poświąteczny był dla mnie niezwykle trudny ze względu właśnie na obowiązki związane z edukacją. W większości już sobie z tym poradziłam i mogę teraz skupić się na przyjemniejszych sprawach. 
Jak na zawołanie pogoda również się znów poprawiła. Kilka ostatnich dni okazało się być typowo wiosennymi, co mnie bardzo cieszy! Myślę, że nie tylko ja jestem z tego zadowolona, bo kto nie lubi słońca? Ładna pogoda często niesie ze sobą dobry humor, więc same dobroci z niej wynikają. 


Niestety przeziębienie mnie nie opuszcza. Właściwie to nie jestem pewna, czy mogę nazwać to przeziębieniem, ponieważ katar towarzyszy mi praktycznie przez cały rok. Czemu tak jest? Nie mam pojęcia. Czasami to bardzo irytuje, ale da się do tego przyzwyczaić. 

Teraz czekam, aż w końcu się zmotywuję i wyjdę na wiosenną sesję. Dawno nie robiłam zdjęć w plenerze, a przydałoby się wykorzystać tą piękną pogodę, która lada chwila może się zmienić. 

3 komentarze:

 1. też jestem przeziębiona :( ale wychodze, bo nie umiem siedzieć w domu :)
  http://thesunforgivesthecloud.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powrotu do zdrowia. Bardzo ładny wygląd bloga :)
  Zapraszam do mnie :)

  noeellesworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Szybkiego powrotu do zdrowia :) wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń